Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiełczewice Maryjskie: Motocykl wjechał w krowę

Utworzony przez to, 17 sierpnia 2009 r. o 11:50 Powrót do artykułu
koleżanka napisał:
Wyobrażam sobie co musi przeżywac rodzina Pawła, niedawno stracili równie bliską im osobę-ojca Pawła. Współczuje siostrom i mamie. Był wspaniałym kolegą, z którym naprawdę dało się szczerze pogadać. Ale nie oszukujmy się, Paweł nie był bez winy. Niektórzy piszą że Paweł nigdy nie wsiadał za kierownicę po alkoholu, a to nie prawda. Wiem bo sama nie raz jechałam z nim samochodem gdy nie był trzeźwy. Wina leży po obu stronach, ale gdyby nie nadmierna prędkość to tej tragedii pewnie by nie doszło. Paweł miał duże szanse na przeżycie, gdyby ten lekarz był 'bardziej pojętny'. Ale trzeba zrozumieć też tego gospodarza i jego rodzinę. Wiem że też bardzo to przeżywają. Im też jest ciężko patrzec na to jak zapalane są świeczki pod ich domem, bo to też bardzo przeżywają śmierć Pawła. To jest wieś a wiadomo że na wsi taka sytuacja może się przydarzyć, więc powinno się zachować ostrożność. Rozumiem Wasz ból po utracie Pawła, bo też nic innego mi teraz w głowie nie siedzi, jak tylko wspomnienia związene z nim, ale nie najeżdżajcie tak na tego gospodarza bo to nie jest tylko jego wina. Paweł [*] -nigdy o Tobie nie zapomnę.
Rozumiem „przyjaciółko”, że chcesz zrzucić całą winę na krowę i gospodarzy, więc specjalnie dla Ciebie cytat powyżej. Nie oburzaj się tylko uderz się w piersi i powiedz, co zrobiłaś dla niego, gdy jeszcze żył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
W Kiełczewicach łażą z tymi krowami po całej szosie. Wczoraj po 20 już było szaro, nie dziwię się, że doszło do takiego zdarzenia. A czy ta krowa była w ogóle na łańcuchu? Może szła sobie sama przez wieś, a gospodarz chlał piwsko pod sklepem.
A DLA TWOJEJ DZIKIEJ CIEKAWOŚCI TO CI NA PISZĘ ŻE BYŁA NA ŁAŃCUCHU!I UWIĄZANA BYŁA ALE Z TAKĄ SZYBKOŚCIĄ JAK JECHAŁ PAWEŁ TO MOGŁA SIĘ I ZERWAĆ!WIDZIAŁEŚ GOSPODARZA POD SKLEPEM TO CO ID..TO WYPISUJESZ TAKIE GŁUPOTY JAK NIE WIESZ JAK BYŁO!NA DWÓCH GAZACH I Z TAKĄ PRĘDKOŚCIĄ TO SIĘ NIE POWINNO JECHAĆ TYM BARDZIEJ PRZEZ WIEŚ GDZIE NIE MUSIAŁA TO BYĆ KROWA NAWET DZIECKO CZY JAKIEŚ INNE ZWIERZE I WTEDY TEŻ BYŚ OBWINIAŁ GOSPODARZA CZY RAJDOWCA!ZNAŁEM PAWŁA I WIEM ŻE TEGO DNIA JEŹDZIŁ O WIELE ZA SZYBKO SWOJĄ ENERGIĘ MÓGŁ WYŁADOWAĆ W INNY SPOSÓB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciółka napisał:
ta je***a baba od tej krowy wczoraj wyjechała na mnie z koparą.!!!! jak pojechałam z kumpelą zapalić znicza, ale troche jej nawżucałyśmy. moi kumple planują ją odwiedzić motorkami. prawdopodobnie po niedzieli. czyli tak zwane drugie pożegnanie naszego PAWEŁKA.!
GRATULUJĘ PEŁNA KULTURA PAWEŁ ZAPEWNE ZACHWYCONY BYŁBY Z WASZEGO POSTĘPOWANIA CWANIACTWO A ONA CO WAM ZAWINIŁA MOŻE JESZCZE CAŁĄ ULICĘ OBSTAWCIE OD TEGO BĘDZIE CMENTARZ A NIE CZYJAŚ POSIADŁOŚĆ! UWAŻAJ ŻEBYŚCIE SIĘ PRZYPADKIEM NIE PRZEWIEŹLI!!!!!!!! WINNEGO NIE MA CO SZUKAĆ PAWEŁ ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZEJ PAMIĘCI!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co Paweł powiedzialby na to wszystko gdyby to przeczytał? nie wiecie. a ja wiem doskonale, bo gdy przeczytalam dalsze komentarze na forum to jak chwile pomyslalam nad tym wszystkich to Paweł powiedziałby tak:" trudno stało się, nic nie poradzicie na to, czasu nie cofniecie i wiem ze bedziecie za mna tesknic." jestem pewna w 100% ze tak by powiedzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiadlosc posiadloscia ale wszyscy normalni ludzie jak maja jakies uczucia to glupiego znicza pozwola zapalic a tym wszystko przeszkadza!! i nie trzeba byc cwaniakiem zeby go bronic! wszystkich powinno to czegos nauczyc! a przede wszyskim teraz wychodza prawdziwi koledzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie znałam tego chłopaka, ale wstrząsnął mna ten wypadek i tak czytając te wasze wypowiedzi zastanawiam się w jakim celu wypisujecie te wszystkie bzdury i próbujecie na siłę szukac winnego? Od tego jest policja i jak było naprawdę bedzie wiedział tylko Paweł, ewentualnie kolega który z nim jechał. To straszne co się wydarzyło, ale zamiast siedzieć i wypisywac ten stek bzdur pomyślelibyście o Pawle i zastanowili się czy on chciałby to wszystko czytać. Napewno był wspaniałym człowiekiem i wiele osób będzie za nim tęsknić, ale widocznie tak miało być... ,,Bóg tak chciał"a teraz pozostaje tylko modlić się za Jego duszę i wierzyć że tam wysoko w niebie będzie mu lepiej i razem ze swoim tatą będzie patrzył na tych wszystkich zyczliwych mu ludzi, których spotkał w swoim krótkim zyciu oraz przyjaciół którzy są i będą mu wierni na zawsze z góry i bedzie się do Was uśmiechał. Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju Pawełku [*] ,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą" ks. Jan Twardowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
posiadlosc posiadloscia ale wszyscy normalni ludzie jak maja jakies uczucia to glupiego znicza pozwola zapalic a tym wszystko przeszkadza!! i nie trzeba byc cwaniakiem zeby go bronic! wszystkich powinno to czegos nauczyc! a przede wszyskim teraz wychodza prawdziwi koledzy!!!
JAK ON TAKI GŁUPI TO PO JAKIEGO GO PALISZ NIE GADAJ BZDUR PRZECIEŻ Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJĘ TO TAM STOJĄ JUŻ JAKIEŚ ZNICZE A CO DO UCZUĆ TO ZAPYTAJ SWOJEGO SUMIENIA CZY TY MASZ UCZUCIA ŻEBY KOGOŚ OSKARŻAĆ PRZESTAŃ PRAWDZIWI KOLEDZY TO WEDŁUG CIEBIE TACY KTÓRZY NAWZAJEM RZUCAJĄ OSKARŻENIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(przyjaciółka @ 21.08.2009, 11:21:29) * ta je***a baba od tej krowy wczoraj wyjechała na mnie z koparą.!!!! jak pojechałam z kumpelą zapalić znicza, ale troche jej nawżucałyśmy. moi kumple planują ją odwiedzić motorkami. prawdopodobnie po niedzieli. czyli tak zwane drugie pożegnanie naszego PAWEŁKA.! To nie baba do was z koparą wyjechała, tylko same na nią naskoczyłyście, więc nie dadaj bzdur i nie oczerniaj nikogo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko co za bzdury są powypisywane każdy ma swoją wersje a nikogo nie było na miejscu wypadku prawda jest taka jechał po pijanemu z dużą prędkością krowa stała spłoszył ją gdyby jechał wolniej a nie przeszło 200 . teraz wszyscy zwrócili na niego uwagę jak nie ma go już koledzy wielcy gdzie byliście jak on jeździł jak wariat nikt nie zwrócił mu uwago\i żeby zwolnił teraz szukacie winnego w gospodarzu. wina jest po obu stronach. a co do zniczy w miejecu w którym zginą to nie cmentarz żeby je stawiać teraz tam jest jego miejsce a nie na drodze życia mu nie wrócicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie ukryć fakty a z niego zrobić świętego . był pijany po kilku piwach w momencie wypadku wracał ze sklepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='R' date='19.08.2009, 16:12:50' post='162152'] A co ten cwok własciciel tej zasranej krowy może pobocze jest własnością publiczną i można tam stawiać co sie chce wiec i swieczki i krzyż może tam stać i on nie może tego zabronić !!!!!!!!!!!! Właściciel tej krowy boi sie poprostu ze o naszym PAWEŁKU wszyscy pamiętają i będą pamiętać a o właścicielu tej zasranej krowy nikt nie bendzie pamiętał po jego śmierci po je [/quote koledzy wielcy zobaczyli go dopiero jak umarł terz próbują zrzucic wine na każdego na lekarzy na gospodarza a co wyście zrobili by mu pomóc - wypiliście piwko pod sklepem zanim wsiadł na motor IDIOCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu swoim i Magdy chciałabym bardzo podziękować że tak licznie przybyliście na pogrzeb Pawła. Jak ktoś wcześniej napisał Jemu napewno teraz lepiej się jeżdzi po błękitnych autostradach. Robił to co kochał. Paweł teraz już patrzy na Nas z góry. Jedyne co możecie dla Niego zrobić to pomodlić się za Jego duszę i za Nas żeby ten ból powoli ustępował[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu swoim i Magdy chciałabym bardzo podziękować że tak licznie przybyliście na pogrzeb Pawła. Jak ktoś wcześniej napisał Jemu napewno teraz lepiej się jeżdzi po błękitnych autostradach. Robił to co kochał. Paweł teraz już patrzy na Nas z góry. Jedyne co możecie dla Niego zrobić to pomodlić się za Jego duszę i za Nas, żeby ten ból powoli ustępował[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia spotkala rodzine tak mlodego chlopca,ktoremu tak dane bylo krotko zyc ,ale moze to bylo przeznaczenie od Pana Boga ,moze zapragnal zabrac go do siebie.Nie wiem. Fakt jest faktem ,ze zawinili w duzej mierze wlasciciele krowy poniewaz to juz drugi taki wypadek ,tylko ze pierwszy byl bez ofiar smiertelnych.wlascicielowi tej krowy nalezy sie bardzo duza nauczka na przyszlosc,aby wiecej nie doszlo do takiej tragedi. A ze ktos tam stawia znicze to on przynajmniej ma naj mniej do powiedzenia.Bo i on ma dzieci a w zyciu wszystko jest mozliwe i powinien zastanowic sie nad sobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa zastanow sie nad tym co piszesz....nie wiem jak mozna wypisywac takie bzdury...zal...mysle ze juz pora zakonczyc te dyskusje,nic nie da sie juz zrobic,pozostaje pogodzic sie z wola Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ciemniak codziennie gania krowy po zmroku tą drogą to już 2 wypadek z udziałem jego krów tym razem niestety tragiczny nie ma go kto za to zamknąc. Sam kiedyś mało nie rozjechałem mu tych bydląt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i doszło dwa razy do wypadku z udziałem krów, ale dwa razy po spożyciu alkoholu!!! Więc nie oczerniaj nikogo jeśli tylko coś kiedyś słyszałeś!!! A jeśli byś sam jechał 40 to na pewno nie byłoby zagrożenia!!! Wiadomo wszystkim, że nikt taką prędkością tam tak nie jeździ, ale uważam, że naprawdę lepiej zacząć chociaż trochę wolniej...DLA PAWŁA!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renatko mogę wam tylko współczuć, chociaż w niczym to nie pomoże ;-(. Masz rację pomódlmy się za duszę Pawła, zamiast ubliżać tutaj sobie wzajemnie, po co to potrzebne? SPOCZYWAJ W POKOJU PAWEŁ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten ciemniak codziennie gania krowy po zmroku tą drogą to już 2 wypadek z udziałem jego krów tym razem niestety tragiczny nie ma go kto za to zamknąc. Sam kiedyś mało nie rozjechałem mu tych bydląt
zamiast kogoś wyzywać od ciemniaków zastanów się nad sobą co ty reprezentujesz buraku. ty tu masz najmniej do powiedzenia bo cię nie było tylko zaledwie coś słyszałeś i też powtarzasz nie masz nawet na tyle odwagi żeby powiedzieć to komuś prosto w oczy. następny kolega cwaniak co przypomniał sobie o Pawle dopiero po jego śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do przedmowcy z 14.16 sam soba niewiele prezentujesz nazywajac kogos burakiem,domyslam sie ze jestes spokrewniony z gospodarzem,ktory nie potrafi zadbac o swoje bydlo i dochodzi do takich wypadkow,bbgbbb a ty masz odwage powiedziec kim jestes?i dlaczego tak bardzo bronisz gospodarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...